Produženje validnosti UEFA licenci

1. KOLO

21.07.2019  10:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 0 : 6
20.07.2019  11:30 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
20.07.2019  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 0 : 6
21.07.2019  11:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK VELEŽ 1 : 1
20.07.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 2 : 0
21.07.2019  09:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK ZVIJEZDA-09 4 : 1

2. KOLO

28.07.2019  10:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK RADNIK 0 : 1
27.07.2019  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK BORAC 1 : 6
28.07.2019  16:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 0
27.07.2019  18:30 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI 0 : 0
27.07.2019  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ČELIK 8 : 0
27.07.2019  10:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 1 : 1

3. KOLO

03.08.2019  16:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 5
04.08.2019  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 0 : 5
03.08.2019  11:30 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK VELEŽ 2 : 5
03.08.2019  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
04.08.2019  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ZVIJEZDA-09 2 : 0
04.08.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK TUZLA CITY 5 : 0

4. KOLO

14.08.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK 3 : 0
08.08.2019  16:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 1
10.08.2019  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI 0 : 6
10.08.2019  15:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ČELIK 4 : 0
10.08.2019  10:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA 2 : 2
30.10.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 5 : 0

5. KOLO

18.08.2019  16:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 1 : 8
17.08.2019  09:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 2 : 1
17.08.2019  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
18.08.2019  15:30 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK ZVIJEZDA-09 3 : 1
17.08.2019  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 5 : 1
17.08.2019  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK BORAC 0 : 3

6. KOLO

21.08.2019  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK 4 : 0
28.08.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK ZRINJSKI 4 : 0
22.08.2019  16:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY NK ČELIK 6 : 0
21.08.2019  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SLOBODA TUZLA 0 : 6
11.09.2019  13:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 3
21.08.2019  18:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO 0 : 5

7. KOLO

25.08.2019  15:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ 2 : 1
25.08.2019  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0
25.08.2019  16:30 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ZVIJEZDA-09 7 : 0
25.08.2019  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY 1 : 1
25.08.2019  15:30 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK BORAC 0 : 4
25.08.2019  10:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 5 : 2

8. KOLO

01.09.2019  15:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 3 : 1
01.09.2019  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ČELIK 0 : 1
31.08.2019  15:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 2 : 0
01.09.2019  15:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 2
01.09.2019  15:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SARAJEVO 0 : 3
01.09.2019  13:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 3 : 0

9. KOLO

08.09.2019  15:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 1 : 5
08.09.2019  12:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ZVIJEZDA-09 7 : 1
08.09.2019  15:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 2 : 2
07.09.2019  15:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 0 : 3
08.09.2019  11:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 0
08.09.2019  15:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK HŠK ZRINJSKI 2 : 5

10. KOLO

14.09.2019  12:30 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK RADNIK 3 : 2
14.09.2019  15:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 3 : 0
14.09.2019  11:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
23.10.2019  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SARAJEVO 0 : 0
14.09.2019  15:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK VELEŽ 2 : 5
14.09.2019  14:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR 0 : 8

11. KOLO

22.09.2019  10:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ZVIJEZDA-09 3 : 0
09.10.2019  13:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 1 : 1
22.09.2019  16:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK BORAC 0 : 2
09.10.2019  11:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 5 : 1
21.09.2019  10:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 3 : 1
21.09.2019  10:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ČELIK 0 : 0

12. KOLO

28.09.2019  09:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 1 : 1
28.09.2019  12:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG NK ČELIK 2 : 0
13.11.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 5 : 0
13.11.2019  14:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 4 : 0
16.10.2019  13:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 1 : 0
29.09.2019  09:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK TUZLA CITY 0 : 6

13. KOLO

06.10.2019  14:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY 1 : 0
05.10.2019  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ZVIJEZDA-09 10 : 0
05.10.2019  11:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1
05.10.2019  09:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 2 : 1
06.10.2019  10:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK SARAJEVO 0 : 2
08.10.2019  14:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 1

14. KOLO

12.10.2019  14:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 4 : 0
14.10.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 4 : 0
13.10.2019  16:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK ČELIK 2 : 0
12.10.2019  13:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 1 : 4
12.10.2019  12:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 4
12.10.2019  14:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK BORAC 0 : 3

15. KOLO

19.10.2019  14:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC 0 : 3
20.10.2019  12:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK TUZLA CITY 0 : 1
20.10.2019  14:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09 6 : 0
19.10.2019  13:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
20.10.2019  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ 2 : 2
19.10.2019  14:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 0 : 4

16. KOLO

27.10.2019  13:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 6 : 0
26.10.2019  10:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
29.10.2019  12:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 0 : 2
26.10.2019  13:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK ČELIK 3 : 0
26.10.2019  13:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 3 : 3
29.10.2019  12:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 0

17. KOLO

02.11.2019  12:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 0
02.11.2019  13:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 3 : 1
06.11.2019  12:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK TUZLA CITY 0 : 4
03.11.2019  10:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ZVIJEZDA-09 4 : 0
05.11.2019  13:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
03.11.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 1 : 1

18. KOLO

24.11.2019  15:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RADNIK 6 : 0
10.11.2019  11:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 1 : 2
09.11.2019  12:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 9
09.11.2019  10:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 0 : 3
09.11.2019  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ČELIK 3 : 1
10.11.2019  12:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI 1 : 2

19. KOLO

16.11.2019  11:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 1 : 4
17.11.2019  10:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 2
16.11.2019  11:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 1 : 2
16.11.2019  12:30 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 2 : 0
17.11.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09 12 : 0
16.11.2019  13:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0

20. KOLO

Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK VELEŽ
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK SARAJEVO
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLOBODA TUZLA
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ČELIK

21. KOLO

GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ČELIK
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI
SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC
ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK TUZLA CITY
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09

22. KOLO

Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK VELEŽ
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SARAJEVO
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG
KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK SLOBODA TUZLA
Domaćin Rezultat
Gost
07.12.2019. 13:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK RADNIK
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 4 : 2 NK ČELIK
FK TUZLA CITY 1 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 1 : 1 FK SARAJEVO
07.12.2019. 16:00
FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2 FK VELEŽ
08.12.2019. 15:00
FK BORAC 2 : 1 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 10 6 3 36
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 10 5 4 35
3 FK BORAC 19 10 5 4 35
4 FK TUZLA CITY 19 10 4 5 34
5 HŠK ZRINJSKI 19 9 4 6 31
6 FK RADNIK 19 9 2 8 29
7 NK ŠIROKI BRIJEG 19 7 6 6 27
8 FK VELEŽ 19 7 4 8 25
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 4 5 10 17
10 FK SLOBODA TUZLA 19 3 8 8 17
11 NK ČELIK (-3) 19 5 4 10 16
12 FK ZVIJEZDA-09 19 1 5 13 8
Domaćin Rezultat Gost
NK ČELIK --:-- HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO --:-- FK TUZLA CITY
FK RADNIK --:-- FK ŽELJEZNIČAR
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK VELEŽ --:-- FK ZVIJEZDA-09
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK BORAC

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba