Prodaja ulaznica za domaće utakmice „A“ reprezentacije BiH

1. KOLO

03.08.2019  18:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0
04.08.2019  18:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 0
04.08.2019  17:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK KRUPA NA VRBASU 0 : 1
04.09.2019  16:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK SLAVIJA 3 : 0
05.08.2019  16:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09 3 : 2
03.08.2019  18:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 3 : 1
04.08.2019  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK SLOBODA TUZLA 1 : 3

2. KOLO

10.08.2019  11:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 3 : 0
10.08.2019  19:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 3
09.08.2019  18:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SARAJEVO 1 : 0
10.08.2019  18:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA FK ŽELJEZNIČAR 1 : 3
11.09.2019  17:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK TRAVNIK 0 : 0
10.08.2019  11:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK OLIMPIK 6 : 2
10.08.2019  18:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK ZRINJSKI 1 : 3

3. KOLO

18.08.2019  18:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 0
18.08.2019  17:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK BORAC 1 : 4
18.08.2019  17:30 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2
18.08.2019  17:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KRUPA NA VRBASU 5 : 1
17.08.2019  11:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLAVIJA 8 : 1
18.08.2019  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK ZVIJEZDA-09 2 : 1
18.08.2019  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ 2 : 0

4. KOLO

24.08.2019  10:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 2 : 1
25.08.2019  17:20 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SLOBODA TUZLA 0 : 1
24.08.2019  17:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA FK RUDAR PRIJEDOR 0 : 0
25.08.2019  17:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SARAJEVO 0 : 3
25.08.2019  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR 1 : 3
25.08.2019  17:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK TRAVNIK 7 : 1
25.08.2019  18:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK OLIMPIK 1 : 0

5. KOLO

01.09.2019  16:30 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
31.08.2019  13:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK HŠK ZRINJSKI 1 : 5
01.09.2019  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 4 : 0
31.08.2019  11:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 1
01.09.2019  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK KRUPA NA VRBASU 4 : 0
01.09.2019  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SLAVIJA 2 : 1
31.08.2019  20:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ZVIJEZDA-09 0 : 0

6. KOLO

08.09.2019  14:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ZVIJEZDA-09 1 : 0
08.09.2019  16:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA FK VELEŽ 2 : 2
08.09.2019  16:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLOBODA TUZLA 0 : 0
08.09.2019  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 2
08.09.2019  17:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SARAJEVO 3 : 0
18.09.2019  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 3 : 1
08.09.2019  16:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK NK TRAVNIK 2 : 1

7. KOLO

15.09.2019  16:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 4
11.09.2019  11:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK OLIMPIK 2 : 1
14.09.2019  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 0 : 2
15.09.2019  16:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK BORAC 2 : 2
14.09.2019  12:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 1
14.09.2019  20:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK KRUPA NA VRBASU 5 : 2
15.09.2019  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SLAVIJA 5 : 1

8. KOLO

24.09.2019  11:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLAVIJA 1 : 0
21.09.2019  16:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ZVIJEZDA-09 0 : 2
22.09.2019  15:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK VELEŽ 1 : 4
22.09.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 2 : 1
21.09.2019  11:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RUDAR PRIJEDOR 0 : 1
22.09.2019  15:30 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK SARAJEVO 0 : 0
22.09.2019  16:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 5

9. KOLO

28.09.2019  14:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 0
28.09.2019  10:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK TRAVNIK 2 : 0
29.09.2019  16:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK OLIMPIK 2 : 1
29.09.2019  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 2 : 0
29.09.2019  16:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK BORAC 1 : 2
29.09.2019  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 1
29.09.2019  15:30 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0

10. KOLO

06.10.2019  13:30 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK KRUPA NA VRBASU 0 : 2
05.10.2019  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLAVIJA 1 : 1
05.10.2019  17:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ZVIJEZDA-09 3 : 0
30.10.2019  14:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ
06.10.2019  15:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK SLOBODA TUZLA 0 : 0
06.10.2019  13:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK RUDAR PRIJEDOR 0 : 3
05.10.2019  12:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 1 : 2

11. KOLO

12.10.2019  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 1
12.10.2019  15:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
12.10.2019  15:18 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK TRAVNIK 2 : 1
12.10.2019  18:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK OLIMPIK 0 : 1
13.10.2019  14:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI 3 : 0
13.10.2019  15:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA FK BORAC 0 : 1
13.10.2019  12:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 0

12. KOLO

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK KRUPA NA VRBASU
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLAVIJA
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK ZVIJEZDA-09
'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK VELEŽ
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RUDAR PRIJEDOR

13. KOLO

Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR NK ŠIROKI BRIJEG
16.10.2019  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO
ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK TRAVNIK
SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA FK OLIMPIK
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU HŠK ZRINJSKI
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK BORAC

14. KOLO

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK OLIMPIK
SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA NK TRAVNIK
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR
ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RUDAR PRIJEDOR

15. KOLO

POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK VELEŽ
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLAVIJA
'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK KRUPA NA VRBASU
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC

16. KOLO

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK OLIMPIK
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK TRAVNIK
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR
SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA FK SARAJEVO
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RUDAR PRIJEDOR
ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA

17. KOLO

ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ZVIJEZDA-09
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK SLAVIJA
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK KRUPA NA VRBASU
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK BORAC
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK HŠK ZRINJSKI

18. KOLO

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK TRAVNIK
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SARAJEVO
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RUDAR PRIJEDOR
SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA FK SLOBODA TUZLA
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK VELEŽ

19. KOLO

Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG
ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SLAVIJA
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK KRUPA NA VRBASU
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI
'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK OLIMPIK

20. KOLO

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG NK TRAVNIK
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK ŽELJEZNIČAR
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RUDAR PRIJEDOR
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLOBODA TUZLA
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK VELEŽ
SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA FK ZVIJEZDA-09

21. KOLO

SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA NK ŠIROKI BRIJEG
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK KRUPA NA VRBASU
ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR HŠK ZRINJSKI
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK OLIMPIK
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK TRAVNIK

22. KOLO

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR
'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK SARAJEVO
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK RUDAR PRIJEDOR
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK VELEŽ
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ZVIJEZDA-09
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLAVIJA

23. KOLO

'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ŠIROKI BRIJEG
SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK BORAC
ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK OLIMPIK
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR NK TRAVNIK
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR

24. KOLO

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RUDAR PRIJEDOR
'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK SLOBODA TUZLA
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK VELEŽ
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLAVIJA
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK KRUPA NA VRBASU

25. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK BORAC
SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO NOVO SARAJEVO FK SLAVIJA HŠK ZRINJSKI
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK OLIMPIK
ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK TRAVNIK
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK SARAJEVO

26. KOLO

SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RUDAR PRIJEDOR
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ
'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK ZVIJEZDA-09
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK SLAVIJA
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KRUPA NA VRBASU
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Domaćin Rezultat
Gost
18.10.2019. 18:00
FK SARAJEVO 2 : 0 NK ČELIK
19.10.2019. 15:00
FK TUZLA CITY 0 : 3 FK RADNIK
FK ZVIJEZDA-09 0 : 2 FK BORAC
FK VELEŽ 1 : 0 HŠK ZRINJSKI
19.10.2019. 18:00
FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
20.10.2019. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG : FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 13 8 3 2 27
2 FK ŽELJEZNIČAR 13 7 5 1 26
3 FK RADNIK 13 8 0 5 24
4 FK TUZLA CITY 13 7 3 3 24
5 FK BORAC 13 6 3 4 21
6 HŠK ZRINJSKI 13 6 2 5 20
7 NK ČELIK 13 4 4 5 16
8 FK VELEŽ 13 4 3 6 15
9 NK ŠIROKI BRIJEG 12 3 5 4 14
10 FK SLOBODA TUZLA 12 3 4 5 13
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 13 2 3 8 9
12 FK ZVIJEZDA-09 13 0 3 10 3
Domaćin Rezultat Gost
25.10.2019. 14:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK ZVIJEZDA-09
25.10.2019. 18:00
NK ČELIK --:-- FK VELEŽ
26.10.2019. 14:30
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK SARAJEVO
26.10.2019. 18:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK ŽELJEZNIČAR
27.10.2019. 16:00
FK BORAC --:-- FK TUZLA CITY

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba