Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

1. KOLO

26.09.2022  15:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK TUZLA CITY
04.08.2022  15:30 SC Halilovići, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KRUPA NA VRBASU 3 : 0
30.07.2022  18:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 4 : 1
30.07.2022  18:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK HADŽIĆI 2 : 2
31.07.2022  18:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK 1 : 2
30.07.2022  17:30 Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1 : 2
31.07.2022  18:00 LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ HŠK ZRINJSKI 1 : 3

2. KOLO

07.08.2022  17:30 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 1 : 3
07.08.2022  10:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK SLOGA DOBOJ 3 : 0
09.08.2022  18:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK BUDUĆNOST 5 : 3
08.08.2022  17:30 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ZVIJEZDA-09 2 : 2
07.08.2022  18:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 0
08.08.2022  17:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SARAJEVO 2 : 3
07.08.2022  17:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2

3. KOLO

13.08.2022  17:30 SC Halilovići, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 2 : 2
13.08.2022  17:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 3 : 0
13.08.2022  17:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK KRUPA NA VRBASU 1 : 2
14.08.2022  17:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SLOBODA TUZLA 1 : 3
15.08.2022  17:00 Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK RADNIK HADŽIĆI 3 : 6
14.08.2022  12:00 LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK RADNIK 1 : 1
13.08.2022  18:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 5 : 1

4. KOLO

07.09.2022  16:30 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1 : 0
19.08.2022  17:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 2 : 2
21.08.2022  17:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK SLOGA DOBOJ 0 : 0
22.08.2022  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BUDUĆNOST 2 : 1
20.08.2022  17:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ZVIJEZDA-09 4 : 0
19.08.2022  17:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 5 : 2
20.08.2022  12:30 SC Halilovići, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 0 : 2

5. KOLO

26.10.2022 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY
27.08.2022  16:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 4 : 1
- FK ZVIJEZDA-09 FK BORAC
29.08.2022  16:00 Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK KRUPA NA VRBASU 0 : 3
28.08.2022  11:00 LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK SLOBODA TUZLA 1 : 8
07.09.2022  16:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK HADŽIĆI 1 : 3
28.08.2022  12:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK RADNIK 2 : 0

6. KOLO

04.09.2022  16:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK RADNIK 4 : 2
04.09.2022  15:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1 : 1
04.09.2022  16:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 0 : 2
05.09.2022  16:30 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLOGA DOBOJ 1 : 1
04.09.2022  16:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK BUDUĆNOST 4 : 0
03.09.2022  15:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09 4 : 1
03.09.2022  17:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 1

7. KOLO

10.09.2022  16:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 2 : 1
11.09.2022  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SARAJEVO 0 : 2
11.09.2022  16:00 Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK ŽELJEZNIČAR 1 : 5
09.09.2022  16:30 LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK BORAC 1 : 3
11.09.2022  16:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KRUPA NA VRBASU 3 : 1
11.09.2022  11:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK SLOBODA TUZLA 2 : 2
11.09.2022  16:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK RADNIK HADŽIĆI 0 : 2

8. KOLO

18.09.2022  16:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK RADNIK HADŽIĆI 1 : 0
17.09.2022  10:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 6 : 0
17.09.2022  11:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 5 : 0
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK ZRINJSKI
17.09.2022  15:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOGA DOBOJ 3 : 4
17.09.2022  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BUDUĆNOST 3 : 1
18.09.2022  15:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ZVIJEZDA-09 3 : 2

9. KOLO

Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK TUZLA CITY
Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST NK ŠIROKI BRIJEG
LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK SARAJEVO
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR
"Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK BORAC
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK KRUPA NA VRBASU
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK SLOBODA TUZLA

10. KOLO

"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA
"Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK HADŽIĆI
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOGA DOBOJ
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK BUDUĆNOST

11. KOLO

Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK TUZLA CITY
LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK ZVIJEZDA-09
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG
"Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK SARAJEVO
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK BORAC
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK KRUPA NA VRBASU

12. KOLO

"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK KRUPA NA VRBASU
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOBODA TUZLA
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK HADŽIĆI
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI
Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK SLOGA DOBOJ

13. KOLO

LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK TUZLA CITY
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BUDUĆNOST
"Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK ZVIJEZDA-09
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK SARAJEVO
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR
"Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK BORAC

14. KOLO

"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK BORAC
"Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI NK ŠIROKI BRIJEG
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ZVIJEZDA-09
"Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK BUDUĆNOST
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOGA DOBOJ

15. KOLO

HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY
LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK RADNIK
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK HADŽIĆI
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK KRUPA NA VRBASU
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC

16. KOLO

"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SARAJEVO
"Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ŠIROKI BRIJEG
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ZVIJEZDA-09
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK BUDUĆNOST
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SLOGA DOBOJ
"Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM HŠK ZRINJSKI

17. KOLO

"Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK TUZLA CITY
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK
LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK RADNIK HADŽIĆI
Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK SLOBODA TUZLA
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK KRUPA NA VRBASU
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR

18. KOLO

"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SARAJEVO
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ZVIJEZDA-09
"Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK BUDUĆNOST
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SLOGA DOBOJ
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI HŠK ZRINJSKI
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM

19. KOLO

Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY
"Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK RADNIK HADŽIĆI
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA
LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK KRUPA NA VRBASU
Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK BORAC
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO

20. KOLO

"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BUDUĆNOST
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOGA DOBOJ
"Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU HŠK ZRINJSKI
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK RADNIK

21. KOLO

Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK TUZLA CITY
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA
"Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK KRUPA NA VRBASU
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC
LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK ŽELJEZNIČAR
Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK SARAJEVO
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG

22. KOLO

"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ZVIJEZDA-09
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BUDUĆNOST
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOGA DOBOJ
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
"Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK HADŽIĆI

23. KOLO

POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK KRUPA NA VRBASU
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC
"Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK ŽELJEZNIČAR
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO
LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ NK ŠIROKI BRIJEG
Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK ZVIJEZDA-09

24. KOLO

"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK BUDUĆNOST
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SLOGA DOBOJ
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK HADŽIĆI
"Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLOBODA TUZLA

25. KOLO

"Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK TUZLA CITY
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC
Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ŽELJEZNIČAR
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO
"Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09
LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK BUDUĆNOST

26. KOLO

"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SLOGA DOBOJ
Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST HŠK ZRINJSKI
Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK HADŽIĆI
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK KRUPA NA VRBASU
Domaćin Rezultat
Gost
17.09.2022. 16:00
FK TUZLA CITY 0 : 1 FK BORAC
18.09.2022. 16:00
FK LEOTAR 0 : 0 FK SLOBODA TUZLA
18.09.2022. 17:00
HŠK ZRINJSKI 4 : 0 FK IGMAN
18.09.2022. 19:00
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0 FK SLOGA DOBOJ
18.09.2022. 19:05
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 HŠK POSUŠJE
19.09.2022. 16:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK SARAJEVO
  Klub U P N I Bod
1 NK ŠIROKI BRIJEG 10 5 4 1 19
2 FK ŽELJEZNIČAR 11 5 4 2 19
3 FK BORAC 11 5 2 4 17
4 FK TUZLA CITY 10 5 1 4 16
5 FK SARAJEVO 11 4 4 3 16
6 HŠK ZRINJSKI 8 5 0 3 15
7 FK SLOGA DOBOJ 11 4 2 5 14
8 FK VELEŽ 10 2 6 2 12
9 FK SLOBODA TUZLA 11 2 6 3 12
10 FK IGMAN 11 3 3 5 12
11 HŠK POSUŠJE 11 3 2 6 11
12 FK LEOTAR 11 2 2 7 8
Domaćin Rezultat Gost
01.10.2022. 14:00
FK BORAC --:-- FK SLOGA DOBOJ
01.10.2022. 15:00
FK LEOTAR --:-- FK ŽELJEZNIČAR
01.10.2022. 19:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK IGMAN
30.09.2022. 15:00
FK TUZLA CITY --:-- FK SARAJEVO
FK VELEŽ --:-- HŠK POSUŠJE
30.09.2022. 20:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK SLOBODA TUZLA

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba